Laptop

Analiza konkurencji SEO (Widoczność w Google)— Jak ją wykonać?

W przypadku każdego biznesu — online lub offline ważna jest nie tylko analiza własnej strony internetowe, ale również stron twoich konkurentów.  Pozwala to na określenie, czy twoje działania marketingowe mają sens oraz to, czy usługi związane z SEO są wykonywane rzetelnie przez specjalistę SEO lub agencje, której powierzyłeś pozycjonowanie swojej witryny.

pozycjonowanie-stron-internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych — na czym polega?

To prawda, że dobrze przemyślane pozycjonowanie stron internetowych pozwala na znaczne zwiększenie zysków danego przedsiębiorstwa i na jego lepszą rozpoznawalnością. Z tego też powodu właściciele firm, którym zależy na stałym rozwoju działalności oraz na pozyskaniu nowych klientów, decydują się na skutecznym wypromowanie swojej strony.

laptop i kawa

Dlaczego Opencart to najlepszy wybór na platformę wspierającą sklep internetowy?

Tak wiem. W Polsce utarło się, że sklep internetowy tworzy się na rozszerzeniu WordPress, a jak nie to wybiera się Prestashop. Dzisiaj opowiem wam skąd to się bierze i jak powinno to wyglądać. Ostatnimi czasu dużo siedzę w e-commerce, bardziej w promowaniu sklepów internetowych niż przy ich projektowaniu. Trafiło mi się kilka produkcji opartych właśnie na systemie Opencart.

optymalizacja strony pod seo

Jak zoptymalizować stronę pod SEO? 5 kluczowych elementów

Ponad połowa całego ruchu internetowego pochodzi z wyszukiwarki Google, dlatego optymalizacja strony pod SEO jest istotnym elementem każdej strategii marketingowej. Jeśli uważasz, że podstawy nie są wystarczające, aby uzyskać wyższą pozycję w rankingu, sprawdź poniższy tekst i przekonaj się, że posiadanie nawet zupełnie podstawowej wiedzy pomoże odnieść Ci sukces.

office 365

Na czym polega praca w chmurze i dlaczego warto?

Praca w chmurze to rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze wśród właścicieli polskich firm. Dotyczy to przedsiębiorstw zajmujących się różnymi dziedzinami – od IT, przez marketing, aż po branżę budowlaną. Na czym polega praca w chmurze i co możesz zyskać, wprowadzając tę innowację do swojej firmy?