Co potrafię? czyli w czym się specjalizuje!

 w Opis, brak komentarzy
Moją główną specjalizacją jest branża SEO. W mojej pracy realizuję wszelkie niezbędne procesy z zakresu pozycjonowania, analityki i content marketingu.

Wieloletnia praca w branży i wspomniane wcześniej wykształcenie pozwoliły mi zdobyć zróżnicowane umiejętności programistyczne (PHP, HTML, CSS, JS, MySQL) oraz obsługi systemów Windows i Linux. Mój angielski jest na poziomie B1.

Dodatkowo potrafię obsłużyć serwery dedykowane i optymalizacje ich pod rożnego rodzaju oprogramowanie czy zadania. Nie stanowi dla mnie problemu stworzenie sklepu internetowego z oparciem o najnowsze rozwiązania (prestashop, woocomerce, magento) na własnym serwerze.

Specjalizuję się również w wykrywaniu i eliminowaniu niedozwolonych praktyk wchodzących w skład technik spamu i pozycjonowania w czarnym kapeluszu (Black Hat SEO).

Edukacja

Moje umiejętności i wiedza podparte są wykształceniem kierunkowym. Posiadam dyplom zawodowy technika informatyka, którzy otrzymałem po zakończeniu technikum informatycznego i zdaniu egzaminów kończących.

Kolejnym krokiem były dla mnie studia na kierunku edukacja techniczno-informatyczna na Politechnice Białostockiej, które również ukończyłem jako specjalista od technik informatycznych i multimedialnych. Wszystkie lata nauki pozwoliły mi poznać cyfrowy świat i zaznajomić się z wszelkimi jego aspektami.

Doświadczenie zawodowe

Kierunkowe wykształcenie i dyplomy to jednak nie wszystko. Potwierdzeniem umiejętności jest zdobyte przeze mnie doświadczenie w ramach pracy w różnych firmach i na różnych stanowiskach.

W listopadzie 2013 roku rozpocząłem pracę w firmie Caviar Group na stanowisku Junior SEO. Jest to firma, która realizuje usługi między innymi z zakresu SEO i SEM, e-Commerce, a także Social Media. Sumienna i ciężka praca pozwoliła mi po pięciu miesiącach awansować na stanowisko Specjalisty SEO, dzięki czemu miałem możliwość realizowania zadań wyższego szczebla.

Obecnie, od października 2014 roku, pracuję w agencji marketingu online Performance Media, która działa na rynku już od 12 lat i jest jedną z największych Agencji Marketingu Internetowego w Polsce. Swoją pracę wykonuję na stanowisku Specjalista SEO dla ważnych klientów firmy.

Zostaw komentarz