Regulamin

Regulamin strony internetowej www.wojciechpietrzak.com.pl

I. Postanowienia ogólne

 1. Regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej dostępnej pod adresem www.wojciechpietrzak.com.pl (dalej: „Strona”).
 2. Właścicielem i administratorem Strony jest Wojciech Pietrzak.
 3. Użytkownikiem Strony jest każda osoba, która odwiedza Stronę.
 4. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu.

II. Zasady korzystania ze Strony

 1. Użytkownik ma prawo do korzystania ze Strony zgodnie z jej przeznaczeniem, w tym do przeglądania zawartości, publikowania komentarzy oraz korzystania z oferowanych przez Stronę usług.
 2. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania ze Strony w sposób zgodny z prawem, przepisami Regulaminu, a także ogólnie przyjętymi normami społecznymi.
 3. Użytkownik zobowiązuje się do niepodejmowania działań mogących zakłócać funkcjonowanie Strony, w tym do nieprowadzenia działań hakerskich, rozsyłania spamu, publikowania treści o charakterze reklamowym bez zgody administratora Strony.
 4. Użytkownik zobowiązuje się do szanowania praw autorskich i innych praw własności intelektualnej należących do administratora Strony oraz osób trzecich.

III. Komentarze

 1. Strona oferuje funkcję publikowania komentarzy przez Użytkowników.
 2. Użytkownik ma prawo do publikowania komentarzy, pod warunkiem, że ich treść nie narusza prawa, nie jest obraźliwa, nie zawiera treści o charakterze reklamowym oraz jest związana z tematyką Strony.
 3. Administrator Strony zastrzega sobie prawo do moderacji, edycji lub usuwania komentarzy, które nie spełniają powyższych wymagań.

IV. Artykuły sponsorowane

 1. Strona publikuje artykuły sponsorowane, które są odpowiednio oznaczone.
 2. Artykuły sponsorowane stanowią formę reklamy i mogą zawierać treści promocyjne.
 3. Administrator Strony dokłada wszelkich starań, aby treści sponsorowane były zgodne z prawem i nie wprowadzały w błąd Użytkowników.

V. Usługi

 1. Strona oferuje usługi związane z SEO i tworzeniem stron internetowych.
 2. Szczegółowe zasady korzystania z tych usług, w tym warunki płatności, są ustalane indywidualnie z każdym Użytkownikiem.

VI. Odpowiedzialność

 1. Administrator Strony dołoży wszelkich starań, aby zawarte na niej informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie gwarantuje ich pełnej poprawności i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania ze Strony lub powiązanych z nią usług.
 2. Administrator Strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez Użytkowników.

VII. Zmiana Regulaminu

 1. Administrator Strony zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany wchodzą w życie z chwilą ich publikacji na Stronie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Regulaminu, proszę o kontakt.

Data ostatniej aktualizacji: 20.07.2023

Custom Sidebar

You can set categories/tags/taxonomies to use the global sidebar, a specific existing sidebar or create a brand new one.