Monitoring - kamera

Monitoring stron

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa jest zawsze aktualna i wyświetla poprawne informacje wszystkim użytkownikom?


Potrzebujesz profesjonalnego monitoringu strony, który pomoże Ci utrzymać wszystko pod kontrolą? Jesteś we właściwym miejscu.

Prywatność i bezpieczeństwo

Prywatność i bezpieczeństwo moich klientów mają dla mnie najwyższy priorytet, dlatego nie dzielę się szczegółowymi informacjami na temat stron, które monitoruje.

Jak często jest przeprowadzane monitorowanie strony?

Monitorowanie strony jest przeprowadzane codziennie. Częstotliwość monitorowania może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, w zależności od rodzaju strony internetowej i specyfiki działalności.

Co się dzieje, gdy zostanie wykryta zmiana na stronie?

Gdy zostanie wykryta zmiana na stronie, natychmiast analizuję te zmiany. Jeśli zmiana jest podejrzana lub nieautoryzowana, informuję o tym klienta i podejmuję odpowiednie kroki, aby przywrócić stronę do poprzedniego stanu, jeżeli jest to konieczne.

Czy otrzymam powiadomienie o zmianach na mojej stronie?

Tak, zawsze informuję klienta o wykrytych zmianach na stronie. Powiadomienia są wysyłane e-mailem lub przez wybrany przez klienta kanał komunikacji.

Jaka jest cena usługi monitoringu strony?

Cena usługi monitoringu strony jest ustalana indywidualnie, w zależności od specyfiki strony, zakresu usługi oraz oczekiwań klienta. Zachęcam do skontaktowania się ze mną, aby omówić szczegóły i otrzymać wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Custom Sidebar

You can set categories/tags/taxonomies to use the global sidebar, a specific existing sidebar or create a brand new one.