Szkolenia i korepetycje komputerowe

Nauka i edukacja - szkolenia dla dzieci i dorosłych

Szeroko pojęta informatyka daje mnóstwo możliwości – nie tylko pod względem rozrywkowym, ale również szansy zdobywania pożytecznej wiedzy.

Sprawdziwszy to na swoim przykładzie, pragnę przekazać zdobyte umiejętności także innym, dlatego w mojej ofercie znajdują się rozbudowane szkolenia i kursy z zakresu wiedzy informatycznej i atrakcyjnych technik jej wykorzystania.

Przygotowane są one zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – uwzględniają różne poziomy zaawansowania i wiedzy.

Początki z programowaniem

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto zostać informatykiem, należy wskazać przede wszystkim na fakt, iż dziedzina ta rozwija się na bieżąco – praktycznie codziennie możemy poznać nowe informacje i zdobyć nowe umiejętności. Informatyk to także zawód bardzo prestiżowy, związany z wieloma możliwościami zatrudnienia i atrakcyjnymi zarobkami.

Szczególnie warto zostać programistą, który może realizować się w wielu branżach. Wystarczy spojrzeć na poszczególne raporty, by zdać sobie sprawy, jak bardzo potrzebni są odpowiedni fachowcy. Moje porady i szkolenia pozwolą poznać specyfikę tego zawodu i zdobyć podstawową wiedzę, która okaże się bardzo przydatna na kolejnych etapach nauki.

Bezpieczny Internet dla dzieci i dorosłych

Cyfrowy świat to jednak również miejsce pełne niebezpieczeństw, które mogą spotkać zarówno dorosłych, jak i dzieci. Mowa w tym miejscu między innymi o wszelkiej maści wirusach czy nieodpowiednich treściach, przed którymi należy chronić najmłodszych.

Jestem gotów wyjaśnić wszelkie kwestie związane z zagrożeniami w sieci, a także z tym, w jaki sposób ich unikać. Dzięki mojemu doświadczeniu każdy dowie się, jak wykorzystać Internet i komputery wyłącznie do pożytecznych celów.