Pogotowie komputerowe

Żaden komputer nie jest bezawaryjny. Nawet najdroższy sprzęt prędzej czy później może odmówić posłuszeństwa. Momentalna panika w takiej sytuacji nie jest jednak zalecana. W rzeczywistości, większość awarii można bowiem naprawić szybko i bez konieczności kupowania nowego sprzętu.

Oczywiście potrzebne do tego będą odpowiednie umiejętności i wiedza informatyczna – wszystko to gwarantują Państwu w ramach realizacji moich usług na terenie Lublina.

Naprawa komputerów i laptopów

Zajmuję się przede wszystkim doprowadzaniem do stanu użyteczności komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Niezależnie od tego, jakiej marki jest to sprzęt, ani na jakim systemie operacyjnym funkcjonuje – za każdym razem postaram się szybko zlokalizować usterkę i przeprowadzić sprawną naprawę.

Przekazuję również szczegółowe wyjaśnienie na temat tego, co sprawiło, że komputer przestał działać tak, jak powinien. Wyjaśniam ponadto, co robić i jak dbać o sprzęt, aby podobne usterki nie zdarzały się już w przyszłości.

Fachowa i profesjonalna pomoc informatyczna

Swoje usługi realizuję w oparciu o wiedzę i umiejętności zdobyte nie tylko w ramach edukacji informatycznej, ale również podczas pracy w branży. Do każdego problemu podchodzę w sposób indywidualny i profesjonalny.

Nie pozostawiam niczego przypadkowi – proces naprawy obejmuje wykonanie wszelkie niezbędnych czynności, które doprowadzą do końcowego sukcesu. Poza naprawami w Lublinie, w miejscu wskazanym przez Klienta, oferuję również pomoc telefoniczną i za pośrednictwem Internetu. Zawsze chętnie wspomogę Państwa w jakimkolwiek problemie z działaniem komputera.

Formatowanie i instalacja nowego systemu

Poza naprawą różnej maści usterek, oferuję także kompleksowe usługi związane z formatowaniem systemu operacyjnego, jego ponowną instalacją, a także dostosowywaniem funkcji systemu w taki sposób, aby spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania.

Swoje usługi realizuję zarówno w oparciu o wszystkie wersje systemu Microsoft Windows, jak i poszczególnych licencji oprogramowania Linux. W każdym przypadku dodatkowo wyjaśniam wszelkie nieścisłości i wątpliwości dotyczące działania systemów operacyjnych, a także ich funkcji.

Opinie

Poza odpowiednimi umiejętnościami, a także wieloletnim doświadczeniem, fachowość realizowanych przeze mnie zadań została potwierdzana jest za sprawą licznych przychylnych opinii. Wykonałem wiele podobnych działań i zawsze wiązały się one z pozytywnymi ocenami moich Klientów.

Cennik

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani realizowanymi przeze mnie usługami, zapraszam do zapoznania się z przygotowanym cennikiem. W przypadku jakichkolwiek pytań, zawsze można się ze mną skontaktować. Gwarantuję szybką i rzeczową odpowiedź.