Opieka informatyczna dla firm

obsługa informatyczna dla firm i stron www

Właściwe funkcjonowanie systemów informatycznych i urządzeń z nimi związanych jest istotne dla każdej instytucji. Tym bardziej niekorzystne wydają się sytuacje różnego rodzaju awarii i problemów z prawidłowym wykorzystaniem ich możliwości.

Jeżeli chcecie Państwo uniknąć podobnych problemów, oferuję realizację usług z zakresu opieki informatycznej. Gwarantowane przeze mnie wsparcie obejmuje między innymi nadzór nad działaniem systemów informatycznych, stałą opiekę związaną z kontrolą pracy kluczowych urządzeń, a także wdrażanie niezbędnych udogodnień.

Wsparcie informatyczne firm

Swoje usługi kieruję przede wszystkim do przedsiębiorstw. Moja praca dla Państwa związana będzie między innymi z realizacją takich zadań jak: konfiguracja komputerów, poczty i systemów operacyjnych i pracowniczych, a także pisanie i wdrożenie prostych aplikacji firmowych.

Oferuję również przygotowanie i uruchomienie systemów specjalnie dostosowanych do specyfiki działań firmy, na przykład związanych z nadzorem czasu pracy zatrudnionych pracowników. Podobne usługi realizuję także dla szkół. Opłaty są przez Państwa ponoszone w formie abonamentu, co gwarantuje bardzo atrakcyjna, niską cenę.

Dlaczego warto posiadać opiekę informatyczna zamiast zatrudniać informatyka?

Utrzymanie pracownika często kosztuje bardzo wiele – zazwyczaj jednak i tak realizuje on zadania doraźne, które równie dobrze mogą być wykonywane przez podmiot zewnętrzny. Skorzystanie z moich usług pozwoli Państwu zdecydowanie zmniejszyć koszty zatrudnienia, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele.

Kolejną zaletą opieki informatyczne jest brak opłat dodatkowych – koszt dotyczy wyłącznie realizacji ściśle określonych zadań, za które wystawiana jest faktura. Za nic więcej Państwo nie płacicie. Wystarczy porównać zarobki informatyka z abonamentem, który oferuję, aby dojść do przekonania, co jest bardziej opłacalne.