Odzyskiwanie i ochrona danych oraz wykonywanie kopii zapasowych

https://wojciechpietrzak.com.pl/uslugi/odzyskiwanie-danych-oraz-kopie/

Uszkodzony dysk w wielu przypadkach oznacza utratę wszystkich zapisanych na nim plików – w każdej jednak sytuacji można coś zrobić, aby istotne dla nas dane nie przepadły w sposób bezpowrotny.

Na zlecenie klientów indywidualnych i firm wykonuję odzyskiwanie i przenoszenie danych z dysku, ale również z płyt CD czy nośników typu pendrive. Swoje usługi realizuję w terenie (na obszarze Lublina i Białegostoku) oraz w sieci. Poza odzyskaniem i przeniesieniem plików, oferuję także wykonanie kopii zapasowych, dzięki czemu zostaną one zabezpieczone na przyszłość.

Dlaczego warto wykonywać kopie zapasowe?

Ochrona danych jest niezwykle istotna, niezależnie od tego, do jakich celów używamy komputera. Prace magisterskie, zdjęcia, filmy, ważne dokumenty – wszystko to może zostać utracone po ewentualnej awarii sprzętu. Dlatego też oferuję użyteczne porady i czynności, które pozwolą Państwu uniknąć tych przykrych konsekwencji.

Dzięki kopiom zapasowym naszym plikom nic nie grozi. Jest to tym bardziej korzystne, że nie wymaga zbyt dużego nakładu pracy i czasu. Wszelkie operacje zostaną przeze mnie wykonane szybko i sprawnie.

Strony firmowe oraz sklepy internetowe

Wszelkiego rodzaju strony www, sklepy internetowe, a nawet pomniejsze blogi gromadzą sporą ilość danych, które również należy w sposób odpowiedni chronić. Dzięki temu bazy danych, informacje o klientach czy poszczególne wpisy zostaną zabezpieczone.

W ramach moich usług oferują pomoc w realizacji procesu ochrony kluczowych danych sieciowych. Służę poradą i pomocą w kwestiach technicznych, a także związanych z doborem właściwych zabezpieczeń – wszystko po to, aby Państwa pliki były bezpieczne.