Odnawianie starych poniszczonych fotografii

Naprawianie uszkodzonych fotografii

Stare fotografie często pełnią rolę swoistych magazynów różnych wspomnień dawnych czasów. Po pewnym okresie, ze względu na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, ulegają one jednak zniszczeniu, przez co zachowane na nich obrazy zacierają się i nikną. Żeby do tego nie dopuścić, oferuję usługi związane z rekonstrukcją uszkodzonych zdjęć, dzięki którym odzyskają one swój dawny blask.

Cały proces naprawy odbywa się przy użyciu profesjonalnych programów i technik komputerowych – za ich sprawą nowe odbitki wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

Profesjonalny retusz i reprodukcja

Jako grafik komputerowy, korzystam z zaawansowanego oprogramowania, którego możliwości gwarantują wydobycie ze zdjęć tego, co najważniejsze. W skład używanych przeze mnie programów wchodzą między innymi Corel i Gimp.

Po wykonaniu skanu, przystępuję do wszelkich niezbędnych czynności z zakresu profesjonalnego retuszu. Każdy projekt jest uzgadniany z Klientem, dzięki czemu ma on możliwość dokładnego monitorowania postępu prac.

Skanowanie i naprawa uszkodzonych zdjęć

Odnowa obejmuje każdy rodzaj zdjęć – może być to wakacyjna fotografia wykonana sprzed kilkudziesięciu laty starym aparatem, zdjęcie krajobrazu lub portrety członków rodziny. Na życzenie Klienta wykonują również powiększanie zdjęć, tak aby zyskały nowe formaty.

Tak przygotowane reprodukcje dostarczam w formie cyfrowej bądź wydrukowanej. Nowa odbitka może wylądować u Państwa w albumie bądź na ścianie. Jest to doskonała okazja ku temu, aby odżyły dawne wspomnienia.