Księgi identyfikacji wizualnej

księga identyfikacji wizualnej

Właściwa identyfikacja wizualna jest obecnie niezwykle istotna, nie tylko ze względów marketingowych. Ma ona bowiem przełożenie na to, jak nasza firma jest odbierana na rynku i czy cieszy się wystarczająca renomą, która może przełożyć się na przykład na nawiązanie nowych relacji handlowych.

Dlatego też oferuję stworzenie profesjonalnej księgo identyfikacji wizualnej, w której znajdą się między innymi reklamy, ulotki i innego rodzaju grafiki. Dlaczego warto mieć taką księgę? Przede wszystkim jest to najprostsza metoda na przedstawienie własnej działalności. Profesjonalizm wykonania przekłada się na jej odbiór, dlatego zaangażowanie właściwej osoby w ten proces jest bardzo ważne – na ewentualnych błędach traci bowiem identyfikacja firmy.

Co to jest księga wizualna?

Mówiąc w sposób najprostszy z możliwych, jest to zbiór znaków, projektów i prac, które stanowią o firmie. W atrakcyjny i przystępny sposób przedstawia ona najważniejsze kwestie związane jej prezentacją wizualną.

Dlatego też obejmuje ona między innymi bardzo ważne informacje na temat znaków towarowych i wszelkich grafik, które służą identyfikacji firmy. Na jej podstawie wyjaśniamy również, dlaczego zdecydowaliśmy na się na takie rozwiązania, a nie inne.

Co zawiera księga wizualna?

Poza przedstawieniem znaków identyfikacyjnych, muszą być w niej umieszczone również wszelkie projekty graficzne, które stanowią o naszym wizerunku i odbiorze zewnętrznym. W księdze powinna zostać więc przedstawiona strona internetowa, ale również logo czy wszelkie animacje wchodzące w skład naszej oferty.

Nie może zabraknąć tam również materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, wizytówki, grafiki na banery reklamowe w Internecie, a nawet kubki i koszulki, które również stanowią o naszej identyfikacji wizualnej.

Odpowiednie przedstawienie wszystkich tych elementów wymaga przygotowania profesjonalnego i przejrzystego projektu – w ramach realizacji usług gwarantuję spełnienie wszelkich tych kryteriów, dzięki czemu Państwa firma zostanie przedstawione tak, jak należy.