Konfiguracja sieci internetowej

konfiguracja sieci internetowej

Prawidłowe wykorzystanie łącza internetowego wymaga wcześniejsze przeprowadzenia odpowiednich czynności konfiguracyjnych, które poza kwestiami bezpieczeństwa, uwzględnią również specyfikę i sposób wykorzystania sieci.

To zaś możliwe jest tylko dzięki posiadaniu wystarczających umiejętności i wiedzy na temat wielu zagadnień sieciowych. Nie musicie się Państwo jednak głowić nad wszystkimi wymienionymi kwestiami – zrobię to za Was. W mojej ofercie znajduje się między innymi podłączanie i konfigurowanie routera, doradztwo na temat tego, jak router wybrać, a także wszelkie niezbędne porady, które pozwolą Państwu korzystać z sieci sprawnie i bezpiecznie.

Sieć bezprzewodowa i przewodowa

Realizuję usługi w ramach każdego rodzaju sieci. Oferuję podłączenie wszelkich niezbędnych przewodów i dostosowanie urządzeń (także Państwa komputerów) w ramach sieci przewodowych największych firm – UPC, Netia i Orange, a także dostosowanie sieci bezprzewodowej, w tym pomoc konfiguracją i wdrożenie darmowego internet Aero2.

Realizacja obejmuje nie tylko komputery, ale również telewizory, telefony i inne urządzenia przenośne. Nie straszny mi system Android, iOS czy Windows Phone.

Podłączanie i konfigurowanie routera

Router jest urządzeniem niezbędnym w przypadku sieci internetowej, jednak często jest źródłem prawdziwych kłopotów. Nie musicie się jednak tym Państwo martwić – dostosowuję jego działanie to indywidualnych potrzeb i wymagań.

Co więcej, zrobię wszystko, aby Państwa sieci była w pełni bezpieczna. W mojej ofercie znajduje się zabezpieczenie sieci LAN, szyfrowanie hasła dostępu oraz instalacja programów antywirusowych. Przy okazji wyjaśnię, co to jest DLNA, VPN czy chociażby sieci lokalna.

Windows i Linux

Siec komputerowa jest przeze mnie konfigurowane w oparciu o wszystkie systemy operacyjne. Swoje usługi realizuję zarówno dla urządzeń z systemem Windows (od XP po najnowsze), jak i z licencjami Linuxa – Ubuntu, Debian, Centos czy Mint.

Gwarantuję najwyższą jakość i szybkość realizacji.