Instalacja sterowników urządzeń i oprogramowania

instalacja sterowników i komputerów

Żaden sprzęt nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez zainstalowania odpowiednich programów i sterowników. Ich wyszukanie oraz właściwa konfiguracja to jednak nie taka łatwa sprawa. Dlatego też oferuję kompleksowe usługi związane z całościową konfiguracją komputerów oraz dostosowaniem wszystkich urządzeń i podzespołów w taki sposób, aby nadawały się one do użytku.

Swoją pomoc kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Realizuję także usługi dla urzędów, w których każdy sprzęt musi zostać przygotowany w ściśle określony sposób.

Instalacja sterowników, oprogramowania

Moja usługi są kompleksowe, dlatego dotyczą każdego rodzaju sprzętu, który wchodzi w skład Państwa zestawu komputerowego. Konfiguruję zarówno urządzenia wewnętrzne, jak i zewnętrze. Wgrywam sterowniki do kart graficznych, płyt głównych, kart dźwiękowych i sieciowych, drukarek i innych pomniejszych podzespołów.

Instalacja sterowników realizowana jest wraz z przekazaniem informacji na temat obsługi przygotowywanych urządzeń. Jako informatyk służę Państwu niezbędną wiedzą, dzięki której dokładnie zaznajomicie się ze specyfiką wybrane sprzętu, a także możliwościami jego wykorzystania.

W mojej ofercie znajdują się również wszelkie czynności związane z dostosowaniem sprzętu do jak najlepszego działania. Przykładem na to jest chociażby konfiguracja wifi w urządzeniach biurowych, która często może przysporzyć nie lada problemów.

Zdalne konfiguracje i aktualizowanie oprogramowania

Swoje usługi realizuję w siedzibie lub domu Klienta, a także w sposób zdalny. Jasno i klarownie wyjaśnię, na czym polega właściwa konfiguracja i z jakimi niezbędnymi operacjami się ona wiążę.

W ten sposób realizuję również pomoc we właściwym aktualizowaniu wszelkich programów. Moja oferta dotyczy zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów, a także wszystkich systemów operacyjnych – nie tylko oprogramowania Microsoft Windows, ale również mniej popularnych licencji Linux i Ubuntu.