Formatowanie i instalacja systemów operacyjnych

Formatowanie i naprawa systemu komputerowego

Nawet najlepiej utrzymany system może po pewnym czasie odmówić posłuszeństwa – konieczna okaże się wtedy jego reinstalacja. Żeby jednak przebiegła ona w sposób prawidłowy, trzeba przypilnować wielu spraw natury technicznej.

Prawidłowe wykonanie wszelkich zadań gwarantują moje usługi – zlecić można mi formatowanie zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Naprawiam i instaluję wszystkie systemy Windows (od XP po Windows 7, 8 i 10), a także mniej popularne licencje Linux i Ubuntu.

Przenoszenie, zgrywanie danych i instalacja systemu operacyjnego

Samo formatowanie to jednak nie wszystko. Przed jego wykonaniem konieczne jest bowiem również przenoszenie danych, dzięki czemu żadne istotne pliki nie zostaną usunięte. Dokładam wszelkich starań, by proces formatowania i instalacji systemu przebieg bez żadnych problemów, dlatego gwarantuje jego realizację bez straty danych.

Oferowany przeze mnie serwis obejmuje również przeprowadzenie samej instalacji, a także niezbędnych czynności po jej zakończeniu. Moje usługi obejmują między innymi wgrywanie sterowników sprzętu, dostosowanie wyglądu systemu oraz podział partycji. Na życzenie Klienta przeprowadzam również odzyskiwania Windows, a także aktualizację systemu.

Dlaczego powinien wykonać to profesjonalista?

Żywe są opinie na temat tego, że odświeżanie systemu to sprawa tak banalnie prosta, że powinien poradzić sobie z nią każdy. Rzeczywistość jest jednak inna.

Niewiele potrzeba, aby w wyniku formatowania utracić bezpowrotnie ogromną ilość danych, które są potrzebne w Państwa pracy czy codziennym życiu.

Nieprawidłowa instalacja najważniejszych programów i sterowników może wiązać się także z nieprawidłowym działaniem sprzętu. Chcąc uniknąć podobnych problemów, warto zlecić całą operację komuś, kto się na tym zna i zjadł na tym zęby. Możecie mieć Państwo dzięki temu pewność, że posiadany przez Was komputer wróci do pełni sprawności.