Usługi informatyczne

usługi informatyczne

Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, jak ważny jest w dzisiejszym świecie Internet i wszelkie kwestie związane z szeroko pojętą informatyką. Dlatego też w mojej ofercie znajdują się usługi IT skierowane zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Gwarantuję przede wszystkim profesjonalizm realizacji powierzonych mi zadań, a także otwartość na współpracę z Klientem,

Technik informatyki Wojciech Pietrzak

Każda usługa wykonywana jest przeze mnie w oparciu o potrzeby i wymagania moich zleceniodawców – Państwo je formułujecie, a ja zrobię wszystko, by je spełnić. Wysoka jakość obsługi to kwestia, do której przywiązuję ogromną wagę.

Swoje doświadczenie zbieram od kilku lat, realizując się w branży E-commerce i SEO. Komputery od zawsze były moją pasją, dlatego nie mają one przede mną żadnych tajemnic. Oferuję także outsourcing informatyczny polegający między innymi na przygotowywaniu stron, sklepów internetowych, grafik komputerowych.

W skład katalogu moich usług wchodzi przede wszystkim pomoc informatyczna związana z lokalizacją i naprawą wszelkich usterek i nieprawidłowości, z jakimi może spotkać się posiadacz komputera. Tego typu pomoc realizuję przede wszystkim na obszarze Białegostoku i Lublina. Jednocześnie prowadzę helpdesk, za sprawą którego przyjmuję zgłoszenia również drogą internetową.