Wizytówki WWW

Strona internetowa - twoja wizytówka w Google

Jeżeli chcecie skutecznie wypromować swoją działalność w Internecie, powinniście dysponować czymś, co pozwoli Wam w sposób atrakcyjny i przejrzysty przedstawić swoją osobę lub firmę. Doskonale w tym celu nadaje się wizytówka WWW.

To proste narzędzie zdecydowanie ułatwia autoprezentację w sieci. Moje usługi obejmują przygotowanie wizytówki w taki sposób, aby jak najlepiej ukazywała to, co chcecie przekazać swoim klientom i partnerom biznesowym.

Opracowuje kompleksowe projekty zawierające zarówno szatę graficzną, jak i warstwę tekstową. Tworzona przeze mnie wizytówka jest mobilna, czyli może być wyświetlana także na ekranach telefonów komórkowych. Swoje usługi kieruję zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które chcą na przykład stworzyć atrakcyjne CV.

Prosta strona i szablon

Przygotowywana przeze mnie wizytówka to prosta strona WWW, na której znajdą się najważniejsze informacje na temat Waszej działalności. Umieścić tam możecie między innymi dane kontaktowe, przedstawienie firmy i oferty, lokalizacje, galerię zdjęć lub prezentację zachęcająca do podjęcia współpracy.

Opracowuję wizytówki spełniające standardy HTML5 – pozwalają one na wprowadzenie nowoczesnej, atrakcyjnej dla oka szaty graficznej, zintegrowanie z mediami społecznościowymi, a także implementacje wielu przydatnych rozwiązań, które ułatwią Wam komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. Wasza wizytówka okaże się nowoczesna, mobilna i przykuwająca uwagę odbiorców.