Opieka i administracja strony www

administrator stron www
Zarządzenie własną stroną www zajmuje naprawdę sporo czasu. Może zostać on spożytkowany na realizację innych, równie kreatywnych i potrzebnych zadań dla firmy. Żeby oszczędzić Państwu nerwów i kolejnych straconych godzin, oferuję profesjonalne zarządzanie techniczne stroną, dzięki czemu będzie ona funkcjonowała bez zbędnych problemów i częstych awarii.

Wsparcie obejmuje między innymi opiekę nad działaniem serwisu, ale również jego rozbudowę o nowe funkcję – jestem informatykiem od zmian, tworzenia kopii zapasowych i wdrożeń wszelkich niezbędnych udogodnień, które pozwolą Państwa stronie działać jeszcze szybciej i sprawniej.

Oferta dla firm i sklepów internetowych

Swoje usługi kieruję nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również wszelkich podmiotów, dla których funkcjonowanie w Internecie ma znaczenie szczególne. Jestem przygotowany na działanie w każdym zakresie, o czym świadczy moja znajomość zróżnicowanych języków programowania i technologii, spośród których wymień można między innymi PHP, CSS, HTML, JavaScript oraz MySQL.

Wszelkie poprawki na stronie czy poszczególne projekty są szeroko uzgadniane i konsultowane z Klientem, dzięki czemu macie Państwo pewność, że spełnię wszelkie wymagania i potrzeby związane z działaniem serwisu.

Zyskaj pieniądze – abonament zamiast zatrudnienia!

Fachowiec na etacie kosztuje krocie, dlatego jego zatrudnienie nie zawsze okazuje się opłacalne. Zwłaszcza że te same zadanie może wykonywać podmiot zewnętrzny, na zasadzie outsourcingu.

Aktualizacja danych na stronie, wprowadzanie wszelkich nowinek i monitoring działania strony może być przeze mnie realizowany przez cały czas, bez konieczności angażowania w to nowego pracownika.

Oferuję ponadto fachowe doradztwo w dziedzinie funkcjonowania i tworzenia stron www – wszelkie porady uwzględniać będą specyfikę Państwa działalności.