Sklepy internetowe

E-commerce sklepy internetowe
Sprzedaż w sieci gwarantuje dotarcie do dużo szerszej grupy potencjalnych odbiorców, niż standardowy handel stacjonarny. Przekłada się to również na większe możliwości przygotowywania katalogu produktowego, a także promowania swojej działalności na rynku.

Oczywiście, żeby wszystko to stało się możliwe, konieczne jest odpowiednie przygotowanie i prowadzenie strony sklepu internetowego. Wbrew pozorom, jest to zadanie trudne, wymagające niemałych umiejętności i doświadczenia.

Budowa i założenie sklepu internetowego


Mając to na uwadze, pragnę zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane z profesjonalnym przygotowaniem i założeniem sklepu w sieci.
Ich realizacja obejmuje działania od samych podstaw. Zajmuję się przygotowaniem strony technicznej sklepu, dopasowaniem szaty graficznej, a także uruchomieniem go z uwzględnieniem zasad funkcjonowania w sieci Internet. Oczywiście cały projekt na bieżąco konsultuję z moimi Klientami, tak aby spełnić wszystkie ich oczekiwania i wymagania.

Prowadzenie sklepu internetowego

Potrzebujesz pomocy informatyka lub eksperta e-commerce? Jestem odpowiednią osobą by Ci pomóc!


Oczywiście sam proces przygotowywania serwisu internetowego to nie wszystko. Oferuję również prowadzenie sklepu – zajmuję się między innymi wdrażaniem przygotowanych technologii i funkcjonalności, obsługą techniczną oraz realizacją najważniejszych zadań, dzięki którym Państwa sklep będzie działał w sposób bezawaryjny.

Moje wsparcie związane jest także z przekazywaniem cennych rad na temat tego, w jaki sposób sklep internetowy może docierać do nowych odbiorców, a także realizacją różnego rodzaju zmian w jego strukturze, także tych związanych z przenosinami na inny hosting i domenę.

Krok po kroku

Analiza twojego planu na biznes e-commerce lub sklepu internetowego!


Rynek e-commerce w Polsce - infografikaDo każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem, dlatego moja pomoc jest w pełni kompleksowa. Obejmuje więc nie tylko wykonanie zleconych zadań, ale również wsparcie w przeprowadzeniu szczegółowej analizy biznesowej.

Wspólnie zastanowimy się nad tym, w jaki sposób dobrać nazwę domeny, by w sposób klarowny i atrakcyjny przedstawiała specyfikę sprzedawanych towarów lub usług, a także jaki profil sklepu zostanie najlepiej przyjęty przez dobraną wcześniej grupę docelową.

Gdy będziemy mieć to już za sobą, zajmiemy się dobraniem oprogramowania, które umożliwi prowadzenie sklepu bez obawy o różnego rodzaju usterki i inne przeciwności losu. Wskażę, na co warto zwracać uwagę i na jakie systemy powinniście się Państwo zdecydować. Mowa w tym miejscu między innymi o systemach płatniczych, a także zabezpieczających i optymalizujących funkcjonowanie witryny.

Założenie i prowadzenie i sklepu to nie wszystkie realizowane przeze mnie usług. Zajmuję się również dokładną analizą sklepu zarówno pod kątem marketingowym i danych z takich narzędzi jak chociażby Google Analitycs.

Dzięki temu jestem w stanie podpowiedzieć Państwu, co można zrobić, aby był on wydajniejszy i bardziej opłacalny.

Systemy i platformy e-commerce


Realizacja usługi przebiega przy użyciu profesjonalnych systemów e-commerce zoptymalizowanych przy uwzględnieniu specyfiki prowadzenia sklepu internetowego. Gwarantują one przygotowanie platformy zgodnej z zasadami Usability i User Experience, które mają związek z użytecznością przygotowywanych rozwiązań i ich pozytywnym odbiorem przez użytkowników.

PrestaShop


Pierwszym z nich jest oprogramowanie PrestaShop, które gwarantuje przygotowanie całej witryny w bardzo krótki czasie, dzięki czemu będziecie Państwo w stanie niemal natychmiast rozpocząć sprzedaż za pośrednictwem Internetu.

Szablony dostępne w systemie są przeze mnie dostosowywane w taki sposób, aby całość była zgodna z profilem Państwa działalności i w lepszy sposób docierała do grupy docelowej.

Za sprawą użycia programu PretaShop, przygotowuję także wersję sklepu przeznaczoną na urządzenia mobilne. Dzięki temu dostęp do sprzedawanych przez Państwa produktów i usług będzie możliwy w każdym miejscu, o każdej porze.

Więcej informacji o PrestaShop

Magento


Drugim obsługiwanym przeze mnie systemem jest Magento. Jest to międzynarodowa platforma sklepowa wykorzystywana przez mnóstwo podmiotów działających w sieci.

Rozbudowany ekosystem i narzędzia gwarantują zindywidualizowane dostosowanie architektury sklepu do sprzedawanych towarów, a także obsługę rozbudowanych programów analitycznych, komunikacyjnych i tych związanych z magazynowaniem danych w chmurze.

Za jego pomocą będę w stanie przygotować sklep działający nie tylko w polskim Internecie, ale również docierający do klientów zagranicznych.

Więcej informacji o Magento

Woocommerce


Więcej informacji o WooCommerce