Kategoria wpisów:

SEO

pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych – czy warto?

Właściwie zaprojektowana i zarządzana strona firmowa jest podstawowym elementem budowy wizerunku każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od dziedziny, w jakiej funkcjonuje. To bowiem właśnie w Internecie potencjalni klienci mogą dowiedzieć się o nas najwięcej. Prezencja i działanie naszej strony www może więc przełożyć się na lepszy odbiór firmy i oferowanych przez nią produktów lub usług.

Pozycjonowanie lokalne - restauracja

Pozycjonowanie lokalne

Prowadząc sklep, warsztat, zakład fryzjerki czy innego rodzaju biznes, w pierwszej kolejności dbamy o to, aby odwiedzali nas klienci zlokalizowani najbliżej – pochodzący z tej samej dzielnicy, miasta czy konkretnego regionu.

To właśnie „pod nich” realizowana jest większa część działań marketingowych. To samo tyczy się wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie blogów i stron wordpress

Pozycjonowanie stron blogowych – porady!

Prowadzenie bloga może przynieść wiele korzyści – nie tylko tych osobistych, ale również finansowych. Ważne jest więc to, aby tworzyć atrakcyjne i ciekawe teksty, które zainteresują zarówno czytelników, jak i potencjalnych sponsorów. Same publikacje to jednak nie wszystko. Ktoś musi się o nich najpierw dowiedzieć. To zaś stanie się możliwe za sprawą pozycjonowania.

depozycjonowanie

Depozycjonowanie stron

Proces depozycjonowania stron rozumiany jest w sposób przeciwny od pozycjonowania. Polega więc na realizacji działań mających na celu obniżenie rankingu strony dla określonych słów kluczowych lub „zepchnięcie” innymi, neutralnymi stronami.