Kategoria wpisów:

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych jest kluczowa, jeżeli myślimy o dotarciu z przekazem do sporej liczby internautów. To właśnie wyszukiwarki generują bowiem większość ruchu internetowego i to za ich pomocą nasi potencjalni odbiorcy poszukują nowych informacji i produktów, którymi są zainteresowani.

Zbudowanie wysokiej pozycji możliwe jest natomiast poprzez odpowiednio przeprowadzone pozycjonowanie. Jest to niezwykle szeroka dziedzina, związane z realizacją wielu działań o charakterze technicznym i merytorycznym. Wszystko to sprawia, że warto dokładnie ją przeanalizować oraz wyjaśnić najważniejsze kwestie i terminy.

Na moim blogu dowiecie się, na czym polega pozycjonowanie i w jaki sposób wybrać firmę SEO aby pozwoliło nam to osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Razem poznamy znaczenie takich zagadnień jak wyniki organiczne i sponsorowane, kampanie AdWords, Google Shoopping czy słowa kluczowe.

Spróbujemy również wskazać zalety i wady konkretnych technik pozycjonerskich, a także zastanowić się, jak branża SEO może rozwinąć się w przyszłości. Serdecznie zapraszam do lektury i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

audyt-seo

Audyt SEO — co to jest i co zawiera?

Audyt pozwoli Ci na sprawdzenie wielu informacji o twojej stronie internetowej, szczególnie gdy pozycjonujesz swoją witrynę w agencji lub u specjalisty ds. SEO. Pozwoli Ci również na wykorzystanie pełnego potencjału strony w internecie. Opisuje pojęcie audytu, co to jest, co zawiera mój audyt oraz jego cenę i zalety!