Kategoria wpisów:

Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych jest kluczowa, jeżeli myślimy o dotarciu z przekazem do sporej liczby internautów. To właśnie wyszukiwarki generują bowiem większość ruchu internetowego i to za ich pomocą nasi potencjalni odbiorcy poszukują nowych informacji i produktów, którymi są zainteresowani.

Zbudowanie wysokiej pozycji możliwe jest natomiast poprzez odpowiednio przeprowadzone pozycjonowanie. Jest to niezwykle szeroka dziedzina, związane z realizacją wielu działań o charakterze technicznym i merytorycznym. Wszystko to sprawia, że warto dokładnie ją przeanalizować oraz wyjaśnić najważniejsze kwestie i terminy.

Na moim blogu dowiecie się, na czym polega pozycjonowanie i w jaki sposób wybrać firmę SEO aby pozwoliło nam to osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Razem poznamy znaczenie takich zagadnień jak wyniki organiczne i sponsorowane, kampanie AdWords, Google Shoopping czy słowa kluczowe.

Spróbujemy również wskazać zalety i wady konkretnych technik pozycjonerskich, a także zastanowić się, jak branża SEO może rozwinąć się w przyszłości. Serdecznie zapraszam do lektury i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Laptop

Analiza konkurencji SEO (Widoczność w Google)— Jak ją wykonać?

W przypadku każdego biznesu — online lub offline ważna jest nie tylko analiza własnej strony internetowe, ale również stron twoich konkurentów.  Pozwala to na określenie, czy twoje działania marketingowe mają sens oraz to, czy usługi związane z SEO są wykonywane rzetelnie przez specjalistę SEO lub agencje, której powierzyłeś pozycjonowanie swojej witryny.

pozycjonowanie-stron-internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych — na czym polega?

To prawda, że dobrze przemyślane pozycjonowanie stron internetowych pozwala na znaczne zwiększenie zysków danego przedsiębiorstwa i na jego lepszą rozpoznawalnością. Z tego też powodu właściciele firm, którym zależy na stałym rozwoju działalności oraz na pozyskaniu nowych klientów, decydują się na skutecznym wypromowanie swojej strony.

audyt-seo

Audyt SEO — co to jest i co zawiera?

Audyt pozwoli Ci na sprawdzenie wielu informacji o twojej stronie internetowej, szczególnie gdy pozycjonujesz swoją witrynę w agencji lub u specjalisty ds. SEO. Pozwoli Ci również na wykorzystanie pełnego potencjału strony w internecie. Opisuje pojęcie audytu, co to jest, co zawiera mój audyt oraz jego cenę i zalety!