Kategoria wpisów:

Oprogramowanie

laptop i kawa

Dlaczego Opencart to najlepszy wybór na platformę wspierającą sklep internetowy?

Tak wiem. W Polsce utarło się, że sklep internetowy tworzy się na rozszerzeniu WordPress, a jak nie to wybiera się Prestashop. Dzisiaj opowiem wam skąd to się bierze i jak powinno to wyglądać. Ostatnimi czasu dużo siedzę w e-commerce, bardziej w promowaniu sklepów internetowych niż przy ich projektowaniu. Trafiło mi się kilka produkcji opartych właśnie na systemie Opencart.

Windows 10 Logo

Kopia zapasowa systemu Windows 10 Jak wykonać? Sposoby

W prosty i przystępny sposób wyjaśniam jak stworzyć prawidłowo kopię systemu Windows 10. W artykule pokazuje sposoby na tworzenie kopii bezpieczeństwa i wraz ze zdjęciami opisuje cały proces – nie tylko tworzenia kopii, ale również jej przywracania poprzez odpowiednie narzędzia. Omawiam kilka rodzajów backupu

wirusy komputerowe

Kiedy zakończy się era wirusów komputerowych?

Mogłoby się wydawać, że skoro technologia w ostatnich latach poszła tak bardzo do przodu (zwłaszcza w zakresie sztucznej inteligencji), to nie musimy się już obawiać o kwestie związane z cyberbezpieczeństwem, w tym szczególności o wirusy. W końcu wirusy to jedna z najstarszych sztuczek stosowanych przez hakerów i internetowych oszustów.

porzadek na polce

Jak zmienić kolejność stron w PDF?

Zmiana kolejności stron PDF jest czynnością prostą i łatwą do wykonania. Przedstawię poniżej kilka szybkich sposobów na manipulację kolejnością wyświetlanych stron. Metody te pozwolą Ci na lepsze zorganizowanie dokumentów w tym rozszerzeniu i naniesienie finalnych poprawek.