człowiek z telefonem

Motorola One Vision – maestro w swojej klasie

Ostatnio zaktualizowany:

Nowoczesne smartfony, takie jak Motorola One Vision, mają mnóstwo użytecznych funkcji, bez których po krótkim czasie użytkowania trudno się obejść. Które z elementów tych urządzeń należą do najczęściej używanych przez nabywców? Najbardziej przyciągają klientów coraz lepiej wyposażone aparaty fotograficzne i większa liczba pikseli. Do tego szybki procesor i łatwość operowania aplikacjami. Kiedy mamy taki sprawny sprzęt, prowadzenie rozmów wydaje się jedynie dodatkiem.

Motorola One Vision – mała rzecz, a cieszy

Wśród zalet urządzenia należy wymienić fakt, że Motorola One Vision została wyposażona aż w dwa, a nawet trzy aparaty fotograficzne. Na tylnej ścianie producent umieścił dwa aparaty 48 + 5 Mpix, dzięki którym jakość uchwyconego obrazu stanie się niepowtarzalna. Kolejny aparat przeznaczony jest do selfie, a jego moc to 25 Mpix. Dodatkowo aparat tego modelu smartfona wyposażony został w tryb Night Vision, dzięki czemu jakość nocnych zdjęć zyskuje na wyrazistości. Myślisz, że przy takich możliwościach sprzętowych takie urządzenie pewnie jest bardzo drogie? Niekoniecznie. Motorola One Vision w ofercie sieci Red Bull MOBILE może kosztować jedyne 6 złotych.

Wystarczy skorzystać z odpowiedniego planu taryfowego, aby móc cieszyć się niepowtarzalną jakością obrazu. A to tylko pierwsza z długiej listy zalet, jakie posiada telefon Motorola One Vision. Smartfon został wyposażony w niezwykle mocną baterię 3500 mAh – dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód korzystać ze sprzętu, grając, surfując po sieci lub pracując na nim cały dzień. Gwarancję siedmiu godzin działania telefonu po jedynie kwadransie ładowania daje technologia TurboPower, w którą wyposażono to urządzenie.

Pozostałe zalety Motorola One Vision

Mamy już mocną baterię, krótki czas ładowania i świetne zdjęcia, na czym jednak możemy te uchwycone kolorowe chwile oglądać? Kinowy, panoramiczny obraz zapewnia w smartfonie Motorola One Vision wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala jakości Full HD+ i proporcjach 21:9. Na takim sprzęcie można swobodnie oglądać filmy lub seriale dostępne w popularnych serwisach streamingowych. Jednocześnie wielkość ekranu została tak dopasowana, by móc wygodnie obsługiwać urządzenie tylko jedną ręką. Te wszystkie elementy nie mogłyby jednak wyglądać odpowiednio bez właściwego opakowania.

Wprawdzie Motorola One Vision została wykonana nie z aluminium tylko z tworzywa, aby jednak to zauważyć, trzeba długo się przyglądać. Urządzenie doskonale układa się w dłoni – jest dosyć wąskie, więc słuchawkę trzyma się bardzo wygodnie, a zaokrąglone krawędzie umożliwiają pewny chwyt. Nie są to typowe proporcje dla smartfona, jednak bardzo szybko można się do tego przyzwyczaić. Powodów, by sięgnąć po ten konkretny model smartfona, jest więc wystarczająco wiele, by podjąć właściwą decyzję. Tym bardziej że na stronie Red Bull MOBILE dzieli cię od niego jedno kliknięcie.

Custom Sidebar

You can set categories/tags/taxonomies to use the global sidebar, a specific existing sidebar or create a brand new one.