Moduły Prestashop ułatwią Ci sprzedaż online

Ostatnio zaktualizowany:

Prowadzenie sklepu online jest obecnie skutecznym sposobem radzenia sobie z kryzysem. Sprzedaż w Internecie umożliwia przetrwanie trudnego czasu i utrzymanie obrotu na poziomie zapewniającym rentowność biznesu. Jeśli chcesz efektywniej sprzedawać w sieci, sprawdź, jak pomogą Ci w tym moduły Prestashop.

Sklep internetowy jest dla wielu przedsiębiorców jedynym sposobem, by utrzymać sprzedaż na satysfakcjonującym poziomie. Większość Polaków deklaruje bowiem, że kupuje w sieci regularnie, dlatego dołączenie do platformy Prestashop to znakomity pomysł. Dzięki niej łatwo zakłada się sklep internetowy i rozbudowuje się go o kolejne funkcje. Sprawdź, jak działa Prestashop.

Czym jest Prestashop?

Prestashop jest otwartym oprogramowaniem, które umożliwia zakładanie sklepów internetowych. Dzięki niemu szybko i bez większych nakładów finansowych tworzy się małe i średnie sklepy online. Prestashop posiada systemy komentarzy, banery, analizy zamówień, systemy rabatowe, a także inne funkcje. Dodatkowo oprogramowanie łatwo łączy się z zewnętrznymi modułami do płatności online i śledzenia przesyłek lub z dedykowanymi modułami Prestashop.

Oprogramowanie oferuje możliwość korzystania z ponad 300 funkcji, jednak w przypadku dużych portali Prestashop w podstawowej wersji jest zbyt ograniczony. System można uzupełniać o Prestashop moduły, które są dedykowane tej platformie.

Moduły Prestashop i ich funkcje

Moduły Prestashop rozbudowują podstawową wersję oprogramowania o różne funkcje, które są przystosowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Dzięki rozszerzeniom Prestashop możliwe jest przygotowanie sklepu do organizowania wyprzedaży i innych promocji z okazji Black Friday, urodzin marki bądź akcji mid season sale i final sale. Ponadto dodatkowy moduł może ustawiać wszystkie regulacje związane z RODO, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdego sklepu internetowego.

W zależności od potrzeb użytkownicy Prestashop mogę wybrać również moduły dynamicznego wczytywania zdjęć, liczniki odliczające czas do wydarzenia, masowo drukujące zamówienia lub graficznie przedstawiające stany magazynowe. Takie dodatki do oprogramowania pozwalają w pełni przystosować sklep do aktualnie obowiązujących trendów i oczekiwań użytkowników. Co ważne, moduły do Prestashop są dostępne w przystępnych cenach, dlatego mogą je zakupić nawet niewielkie sklepy internetowe. Taka inwestycja zwraca się w krótkim okresie, a zwiększenie zysków jest odczuwalne długofalowo.

Custom Sidebar

You can set categories/tags/taxonomies to use the global sidebar, a specific existing sidebar or create a brand new one.