Kategoria wpisów:

Definicje

Znajomość podstawowych pojęć internetowych, programistycznych i marketingowych okaże się przydatna nie tylko w szkole i na studiach, ale również w pracy zawodowej oraz podczas podnoszenia umiejętności w szeroko pojętej branży IT.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego w tym dziale poznacie wszystkie przydatne definicje i pojęcia, które pozwolą Wam lepiej poznać świat informatyki. W regularnie pojawiających się wpisach będę wyjaśniał między innymi kluczowe zagadnienia z dziedziny SEO, przedstawiał opisy najważniejszych narzędzi internetowych w tym różnego rodzaju platform webmasterskich, wskazywał na czym polegają zróżnicowane działania pozycjonerskie i optymalizujące, a także tłumaczył mnóstwo innych istotnych kwestii.

Na moim blogu poruszane będą również sprawy związane z marketingiem internetowym, dlatego możecie spodziewać się opisu zagadnień typowo reklamowych. Serdecznie zapraszam do wspólnego poszerzania wiedzy.

Pulpit zdalny AnyDesk

Pulpit zdalny w Windows, Androidzie – Co to jest? Polecane aplikacje!

Zdalny pulpit to genialna funkcja do zarządzanie wieloma komputerami przez internet. Pozwoli Ci naprawić laptop rodziców czy znajomych, nawet jeżeli mieszkasz 1000 kilometrów od nich. Dowiedz się więcej o tej funkcji, o które programach są dedykowane do tego rozwiązania i zabezpieczeniach, które należy poczynić, by bezpiecznie korzystać z funkcji pulpitu zdalnego w Windowsie, Androidzie

audyt-seo

Audyt SEO — co to jest i co zawiera?

Audyt pozwoli Ci na sprawdzenie wielu informacji o twojej stronie internetowej, szczególnie gdy pozycjonujesz swoją witrynę w agencji lub u specjalisty ds. SEO. Pozwoli Ci również na wykorzystanie pełnego potencjału strony w internecie. Opisuje pojęcie audytu, co to jest, co zawiera mój audyt oraz jego cenę i zalety!