Cennik

Cennik usług

W ramach realizowanych przeze mnie usług, oferuję fachowe tworzenie stron internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Projektowanie stron odbyć się może w ramach różnych wariantów. Gwarantuję między innymi przygotowanie serwisów wyróżniających się prostym szablonem graficznym i podstawowymi funkcjonalnościami, stron sklepów internetowych, spełniających wszystkie wymagania rynku e-commerce oraz serwisów w pełni profesjonalnych, posiadających zaawansowane mechanizmy analityczne i korzystających z nowoczesnych technologii.

Wszystkie realizowane warianty są w sposób dokładny opisane, tak abyście dysponowali pełną wiedzą na temat zakresu wykonywanych prac i cen. W swojej pracy posługuję między innymi językami CMS, HTML5 oraz CSS3 – każda strona może również posiadać wersję mobilną.

Cennik stron www i sklepów internetowych

Ceny ustalane są w zależności od złożoności i unikalności strony – jeżeli oczekują państwo rozbudowanego systemu do firmy bądź np. komisu motoryzacyjnego to koszt integracji systemów i ich zaprojektowanie jest o wiele droższy i wymagający niż prosta strona WWW.

Przedział cenowy jest ustalany indywidualnie na podstawie złożoności projektu

W przypadku sklepów internetowych prosiłbym o kontakt i opisanie projektu, ilości produktów i oczekiwań, wtedy będę mógł ustalić cenę.

Moje strony są proste w zarządzaniu, posiadają systemy zarządzania treścią (CMS) oraz są zintegrowane pod użytkowników nie zaawansowanych z komputerem.

Zapraszam do kontaktu w celu określenia dokładnej kwoty za wykonanie strony bądź sklepu internetowego.

Formularz do wyceny

 

Administracja i wsparcie techniczne

Poza usługami związanym z projektowaniem stron www, oferują także profesjonalną pomoc techniczną oraz wsparcie administracyjne. Przeprowadzam aktualizację stron, czuwam nad wszelkimi kwestiami technicznymi, realizuję administrację sklepu internetowego i wykonuję szereg innych czynności, które pozwolą usprawnić działanie Waszej strony.

Pojedyncze zmiany techniczne na stronie

Jestem do Waszych usług cały czas, dlatego zachęcam do kontaktowania się ze mną w przypadku różnego rodzaju awarii bądź chęci wprowadzenia pojedynczych zmian technicznych.

Dokonuję między innymi korekty struktury serwisu, edycji produktów i dostępnych kategorii oraz usprawniania systemów bezpieczeństwa.

Obsługuję narzędzia Magneto, PrestaShop, WordPress, ClickShop i wiele, wiele innych. Gorąco zachęcam do kontaktu.