Kategoria wpisów:

Artykuły partnera

pozycjonowanie-stron-internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych — na czym polega?

To prawda, że dobrze przemyślane pozycjonowanie stron internetowych pozwala na znaczne zwiększenie zysków danego przedsiębiorstwa i na jego lepszą rozpoznawalnością. Z tego też powodu właściciele firm, którym zależy na stałym rozwoju działalności oraz na pozyskaniu nowych klientów, decydują się na skutecznym wypromowanie swojej strony.

laptop i kawa

Dlaczego Opencart to najlepszy wybór na platformę wspierającą sklep internetowy?

Tak wiem. W Polsce utarło się, że sklep internetowy tworzy się na rozszerzeniu WordPress, a jak nie to wybiera się Prestashop. Dzisiaj opowiem wam skąd to się bierze i jak powinno to wyglądać. Ostatnimi czasu dużo siedzę w e-commerce, bardziej w promowaniu sklepów internetowych niż przy ich projektowaniu. Trafiło mi się kilka produkcji opartych właśnie na systemie Opencart.

optymalizacja strony pod seo

Jak zoptymalizować stronę pod SEO? 5 kluczowych elementów

Ponad połowa całego ruchu internetowego pochodzi z wyszukiwarki Google, dlatego optymalizacja strony pod SEO jest istotnym elementem każdej strategii marketingowej. Jeśli uważasz, że podstawy nie są wystarczające, aby uzyskać wyższą pozycję w rankingu, sprawdź poniższy tekst i przekonaj się, że posiadanie nawet zupełnie podstawowej wiedzy pomoże odnieść Ci sukces.

office 365

Na czym polega praca w chmurze i dlaczego warto?

Praca w chmurze to rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze wśród właścicieli polskich firm. Dotyczy to przedsiębiorstw zajmujących się różnymi dziedzinami – od IT, przez marketing, aż po branżę budowlaną. Na czym polega praca w chmurze i co możesz zyskać, wprowadzając tę innowację do swojej firmy?

komputer macbook air

Zalety certyfikatów SSL

Warto wyposażyć własną stronę w certyfikat SSL, ponieważ zyskujemy dzięki temu dodatkowe korzyści i to wszystko bez dużych kosztów. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do certyfikatu SSL, sprawdź, jakie są zalety posiadania takiego rozwiązania.

przygotowanie sklepu internetowego

Jak przygotować się do stworzenia sklepu internetowego?

Chcesz założyć sklep internetowy? Wiemy, że rozpoczęcie działalności internetowej może być problematyczne, zwłaszcza gdy wiedza z tego zakresu jest podstawowa. Jeśli jesteś nowicjuszem w tej kategorii, sprawdź poniższy przewodnik, w którym przygotowaliśmy kilka wskazówek o tym, jak przygotować się na stworzenie własnego sklepu i co będzie Ci potrzebne.

optymalizacja-witryny-pod-urzadzenia-mobilne-1

Optymalizacja witryny pod urządzenia mobilne – o czym pamiętać?

Jeszcze nie tak dawno temu świat stron internetowych wyglądał zupełnie inaczej. Internet przeglądało się głównie na komputerach i laptopach, a dostępnych na rynku przeglądarek internetowych nie było zbyt wiele. Obecnie, to urządzenia mobilne stanowią zdecydowaną większość ruchu pochodzącego z sieci, dlatego zmieniło się również projektowanie witryn.